NCDT
NECO
Gündem (Web Sitesi) - Web Sitesi | Haber Girişi: 30.07.2022 - 11:58, Güncelleme: 30.07.2022 - 11:58

DEĞİL YÖNETİM, KOYUN BİLE EMANET EDİLMEZ!

 

DEĞİL YÖNETİM, KOYUN BİLE EMANET EDİLMEZ!

Söke’miz her gün yerinde sayıyorken, icraatlerin konuşulması gerekiyorken, algı, mazeret, yalan ve skandal üretmekten başka bir şey yapmadıkları tekrar ortaya çıkmıştır.
DEĞİL YÖNETİM, KOYUN BİLE EMANET EDİLMEZ! Son günlerde gündemde olan, Söke’de CHP’li meclis üyesinin başkanvekilliği yaptığı gün kendisine ve yakınlarına ait olan inşaatlara yapı kullanım izni vermesinden dolayı Söke Belediyesi’nin adının geçtiği malum skandaldan derin üzüntü duymaktayım. Maalesef her olayda dile getirmemize rağmen yine bazı şeylerin tekrar edilme gerekliliği duyulmaktadır. Söke’miz her gün yerinde sayıyorken, icraatlerin konuşulması gerekiyorken, algı, mazeret, yalan ve skandal üretmekten başka bir şey yapmadıkları tekrar ortaya çıkmıştır. Üzücüdür ki, şehr-ül emin dediğimiz kişiler Aydın’ımızı ve Söke’mizi utandırmaya devam etmektedirler. İlgili kişinin adalet önünde yargılanarak gereken cezayı alması mutluluk vericidir. Bu skandala sessiz kalan sözde “millet” ittifakının da milletin vicdanında yargılanacağından, milletin sandıkta muhakeme ve muhasebesini yapacağından şüphemiz yoktur. Görünmektedir ki, kendilerine değil yönetim, koyun bile emanet edilmez! Kendilerine 3 koyun versek, akşama hepsini kaybedip geri dönecekleri aşikardır.   Milletimize hizmet etmek, zor ama aynı zamanda şerefli bir iştir. Belediyecilik, vatandaşla bir arada olmak, el ele, kol kola olmak, vatandaşın zor zamanında yanında olmak demektir. Belediyecilik, her türlü şaibeden uzak durmak, Aydın’ımıza, Söke’mize söz getirmemek, vatandaştan aldığını vatandaş için harcamak demektir. Milletimize hizmet etmek, zor ama aynı zamanda şerefli bir iştir. İnşallah Aydın’ımızda yapılmamış icraatların, verilmemiş hizmetlerin propagandası son bulacak, hemşerilerimiz önümüzdeki seçimlerde AK Belediyecilik vizyonu ile buluşacak ve derin bir nefes alacaktır.   Milletin dertlerini çözmek gibi bir istekleri yok. Yönettikleri belediyelerde en temel görevlerini dahi yerine getiremeden, vaatlerini tamamlayamadan, algı ve reklam siyasetiyle şehir yönettiklerini düşünmektedirler. Milletin ihtiyaç ve beklentilerinden uzak, özellikle idari ve mali disiplini eksik bir yönetim anlayışı ile milletimiz karşı karşıya kalmıştır. Üzücüdür ki, milletin dertlerini çözmek gibi bir istekleri yoktur. Milletimiz müsterih olsun, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde birlik ve beraberlik içerisinde, 2023 hedefi ve 2053 vizyonlarımız doğrultusunda gece gündüz demeden “ilk günkü aşkla” milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Metin Yavuz AK Parti Aydın Milletvekili TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkan Vekili HÜRAYDIN HABER
Söke’miz her gün yerinde sayıyorken, icraatlerin konuşulması gerekiyorken, algı, mazeret, yalan ve skandal üretmekten başka bir şey yapmadıkları tekrar ortaya çıkmıştır.

DEĞİL YÖNETİM, KOYUN BİLE EMANET EDİLMEZ!

Son günlerde gündemde olan, Söke’de CHP’li meclis üyesinin başkanvekilliği yaptığı gün kendisine ve yakınlarına ait olan inşaatlara yapı kullanım izni vermesinden dolayı Söke Belediyesi’nin adının geçtiği malum skandaldan derin üzüntü duymaktayım.

Maalesef her olayda dile getirmemize rağmen yine bazı şeylerin tekrar edilme gerekliliği duyulmaktadır.

Söke’miz her gün yerinde sayıyorken, icraatlerin konuşulması gerekiyorken, algı, mazeret, yalan ve skandal üretmekten başka bir şey yapmadıkları tekrar ortaya çıkmıştır. Üzücüdür ki, şehr-ül emin dediğimiz kişiler Aydın’ımızı ve Söke’mizi utandırmaya devam etmektedirler. İlgili kişinin adalet önünde yargılanarak gereken cezayı alması mutluluk vericidir. Bu skandala sessiz kalan sözde “millet” ittifakının da milletin vicdanında yargılanacağından, milletin sandıkta muhakeme ve muhasebesini yapacağından şüphemiz yoktur.

Görünmektedir ki, kendilerine değil yönetim, koyun bile emanet edilmez! Kendilerine 3 koyun versek, akşama hepsini kaybedip geri dönecekleri aşikardır.

 

Milletimize hizmet etmek, zor ama aynı zamanda şerefli bir iştir.

Belediyecilik, vatandaşla bir arada olmak, el ele, kol kola olmak, vatandaşın zor zamanında yanında olmak demektir. Belediyecilik, her türlü şaibeden uzak durmak, Aydın’ımıza, Söke’mize söz getirmemek, vatandaştan aldığını vatandaş için harcamak demektir. Milletimize hizmet etmek, zor ama aynı zamanda şerefli bir iştir.

İnşallah Aydın’ımızda yapılmamış icraatların, verilmemiş hizmetlerin propagandası son bulacak, hemşerilerimiz önümüzdeki seçimlerde AK Belediyecilik vizyonu ile buluşacak ve derin bir nefes alacaktır.

 

Milletin dertlerini çözmek gibi bir istekleri yok.

Yönettikleri belediyelerde en temel görevlerini dahi yerine getiremeden, vaatlerini tamamlayamadan, algı ve reklam siyasetiyle şehir yönettiklerini düşünmektedirler. Milletin ihtiyaç ve beklentilerinden uzak, özellikle idari ve mali disiplini eksik bir yönetim anlayışı ile milletimiz karşı karşıya kalmıştır. Üzücüdür ki, milletin dertlerini çözmek gibi bir istekleri yoktur.

Milletimiz müsterih olsun, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde birlik ve beraberlik içerisinde, 2023 hedefi ve 2053 vizyonlarımız doğrultusunda gece gündüz demeden “ilk günkü aşkla” milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.

Metin Yavuz

AK Parti Aydın Milletvekili

TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkan Vekili

HÜRAYDIN HABER

Ankara HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve huraydingazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.